Förtroendevald   Anna Gustafsson (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   070-4402691
Fax  
E-post   anna.gustavsson@taby.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och grundskolenämnden 1:e v.ordf 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen led 2018-11-06 --
Kommunfullmäktige led 2018-10-15 --
Barn- och grundskolenämnden 1:e v.ordf 2018-01-01 -- 2018-12-31
Barn- och grundskolenämnden 1:e v.ordf 2017-01-01 -- 2017-12-31
Barn- och grundskolenämnden 1:e v.ordf 2016-01-01 -- 2016-12-31
Barn- och grundskolenämnden 1:e v.ordf 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kommunstyrelsen led 2014-11-04 -- 2018-11-05
Kommunfullmäktige led 2014-10-15 -- 2018-10-14
Socialnämnden led 2014-10-06 -- 2014-12-31
Socialnämnden led 2013-01-01 -- 2013-09-30
Socialnämnden led 2012-01-01 -- 2012-12-31
Socialnämnden led 2011-01-01 -- 2011-12-31
 
Uppdaterad 2019-07-23 07:05:28